Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Google TO

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
119
2
18
Google TO

Tıklama oranına ulaşmak için tıklama sayısını toplam gösterim sayısına bölün. Bir veri satırında gösterim yoksa TO sıfıra bölüneceğinden TO bir tire (-) olarak gösterilir. Kullanılan farklı muhasebe yöntemleri nedeniyle arama sonuçlarında aynı web sitesinden birden fazla sayfa görünürse, web sitesine göre gruplandırıldığında tıklama oranı ve ortalama konum daha yüksek olacaktır.

Örneğin, "Çocuklar için yumuşak hayvan oyuncakları" için yapılan arama sonuçlarının, tümü aynı web sitesinden yalnızca aşağıdaki üç sonucu döndürdüğünü ve kullanıcıların her birini eşit sıklıkta tıkladığını hayal edin.

www.examplestore.com/fil
www.examplestore.com/monkey
www.examplestore.com/dog
Site tarafından toplanan metriklerde, siteye yönelik tüm tıklamalar birleşerek %100 tıklama oranıyla sonuçlanacaktır. Sayfaya göre toplanan metrikler için, tıklama oranı %33, her sayfaya yapılan tıklamaların 1/3'ü olacaktır.
 

Benzer konular

Üst Alt