Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

ÖNEMLİ! Bakmadan Geçme

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
155
3
18
Merhaba Sevgili kullanıcılar
Webmasterforum adresimizde forum kurallarımızı sizlere bir kez daha hatırlatmak istedik. Site tanıtım kirliliğinin önüne geçmek adına koyduğumuz bazı kurallarımızı bir çoğunuz okumuştur aramıza yeni katılan arkadaşlar buradan okuyabilir!
webmaster platformu olarak her alanda paylaşıma izin verilmekde olduğu gibi site tanıtım, alanında sitelerinizi tanıtma hakkı veriyoruz. Yeni kullanıcılar bu hakka sahip degildir kurallarımızca bu haktan yalnızca 10 mesaj veya 10 konu açarak oto terfi sistemi ile yeni bir üyelik grubuna geçmiş kullanıcılar hakdan faydalanabilmekde. Kurallarımız ve uyarılarımıza rağmen bazı kullanıcılarımız ısrarla farklı kategorilerde tanıtım, reklamcılık, spam yaparcasına paylaşımlarda bulunuyor bu durum bizler için çok üzücü herkes sitesini tanıtmak hit çekmek veya backlink almak ister fakat bunlar usulünce yapılır. Buradaki amacımız sizlere daha iyi hizmet vermek ve özgür bir webmaster topluluğu oluşturmak istiyoruz diğer webmaster forumları gibi ticaret alanlarını kısıtlamak veya en küçük hatanızda ban, yasak verme gibi durumları sizlere yaşatmamak istiyoruz.
Lütfen paylaşım yaparken kurallarımızı dikkatlice okuyunuz uyarıları dikkate almayan kullanıcılar direk olarak forumdan süresiz uzaklaştırma alıcaktır bilginize iyi forumlar dileriz.
 
Üst Alt