Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

İstanbul Teknede Düğün Fiyatları 2023

Okey oyna

aysuyigiter

Üye
Bayan Üye
25 Şub 2023
362
1
18
ankara
Tekne düğünü, deniz kenarında yapılan düğünlere kıyasla farklı bir atmosfer sunar ve unutulmaz bir deneyim sağlar. Tekne düğünü organizasyonları genellikle yaz aylarında tercih edilir ve özellikle İstanbul Boğazı'nda yapılan düğünler oldukça popülerdir. Tekne düğünü, özellikle yaz aylarında popüler hale gelen bir düğün organizasyonu türüdür. Boğaz turu eşliğinde yapılan teknede düğün organizasyonları, özel bir deneyim sunarlar ve unutulmaz bir düğün deneyimi sağlarlar. Ancak, teknede düğün fiyatları olarak daha yüksek olabilmektedir. Fiyatlar, seçilen tekne türüne, düğün menüsüne, organizasyonun süresine ve mevsime göre değişebilir.

Boğaz turu fiyatları da seçilen tekne türüne ve turun içeriğine göre değişir. Tekne seçenekleri ve fiyat aralıkları oldukça çeşitlidir. İstanbul'da birçok tur firması, Boğaz turu seçenekleri sunarlar ve fiyatlar arasında büyük farklılıklar olabilir. Tekne düğünü organizasyonu veya Boğaz turu fiyatları hakkında kesin bir fiyat vermek mümkün değildir. Ancak, organizasyonu yapacak firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Organizasyon firmaları, organizasyonun içeriği, seçilen tekne, menü, dekorasyon gibi detaylara göre fiyat verirler. Wedding on the boat hakkında bilgi almak için www.bematur.com sitesinden bilgi alabilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst Alt