Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color
Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
119
2
18
BitMeter OS uygulaması sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde internet tarayıcınız ile birlikte çalışan bir internet trafik kontrol yazılımınız olacaktır. Bütün internet tarayıcıları ile senkronlu olarak çalışan BitMeter OS yazılımı sayesinde indirme ve yükleme geçmişi, o an ki internet hızını hem grafiksel hem de sayısal olarak hızlıca görüntüleyebileceksiniz.
BitMeter OS yazılımını kurulduktan hemen sonra internet tarayıcınızı açtığınız zaman program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Masaüstündeki veya başlat menüsündeki simgesine tıklayarak da çalıştırılabilen program internet tarayıcınız kapatılsa bile arka planda çalışmaya devam eder ve siz tekrar açtığınızda mevcut bilgileri görüntüleyebilirsiniz.BitMeter OS hem grafiksel hem de sayısal olarak indirme ve gönderme hızını görüntüleyebilir. Ayrıca indirme ve gönderme miktarlarını da gösterebilir. Hız bilgisi istenildiği taktirde tarayıcı başlık çubuğunda da görüntülenebilir.
 

Benzer konular

Üst Alt