Webmaster Platformu - Webmaster Forumu

Okey oyna

Kadir

Yönetici
Moderatör
14 Eki 2023
1
0
1

Webmaster Platformu

Google, Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Whatsapp, Php, Xenforo, Mybb, Android uygulama satışları, iOS uygulama satışları, hesap satışları, canva, semrush, ahrefs, logo tasarımı, grafik tasarım, banner tasarımı, Webmaster forum video editör, tanıtım yapımı ve aynı kategoriler bulunur. Bu kategoriler doğrudan web yöneticilerine bağlanır. Örneğin bir site kurarsanız sitenin sosyal medya hesapları için grafiklere ihtiyacınız olur.
Web sitenizin satışlarını artırmak veya ziyaretçilerinizi artırmak için reklamlara ihtiyacınız var. Her kategori için mutlaka bir webmaster ve bir alıcı vardır. Örneğin bir web sitesinin yükselebilmesi için yetkili web sitelerinden yani güçlü web sitelerinden backlink alması gerekebilir ve webmaster web sitelerinde backlink satan yetkili web sitesi sahipleri vardır.
Hızlı konu açma özelliği, rank sistemi, ticaret sistemi, gelişmiş konu içeriği ile hızlı ve güvenli bir forum deneyimini yaşayabilirsiniz.
İsteklerinizi, yardım konularınızı paylaştığınız anda diğer üyelerden kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Sitede anlık olarak aktif kişi sayısı değişiklik göstermektedir.
Türkiye’de forum sektörü dünyadaki gibi bitse de webmaster dünyasında forumlar çok büyük bir yer tutuyor. Ticaret ve yardım destek çözüm gibi konularda webmaster forumlarının büyük bir popülaritesi vardır.

Forumların içerisinde genelde bilgi alışverişi bulunur. Ama bu son yıllarda oldukça değişti. Ticaret daha çok öne çıktı. Hatta bilgi istenen konularda bile ticaret konusuna dönüştürenler var. Ben bile yapıyorum bunu ama o da anlatması zor ve riskli işlerde oluyor.
Siteye kayıt olmada herhangi bir davetiye gibi bir ihtiyaç olmadığı için kolayca kayıt olabilirsiniz. Forumda konu açabilir ve yardım alabilir veya diğer forumlarda olduğu gibi ticaret gerçekleştirebilirsiniz.
Birçok kategori bulunan ve diğer ek özellikleri bulunan bu platformlar sayesinde bilmediğiniz bir konu hakkında yardım alabilir, hizmet alabilir ve hizmet satabilirsiniz.