Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

En İyi Yerli Freelancer Sitesi

Okey oyna

Websoft

Üye
17 May 2022
57
1
8

En İyi Yerli Freelancer Sitesi

Türkiye ve dünyada hizmet veren çok sayıda freelancer sitesi bulunur. Her sitenin kendine göre avantaj ve dezavantajları bulunmakla beraber kullanacağınız siteye karar verirken öncelikle yerli ya da yabancı platformlara yönelmek üzere bir yol haritası çizebilirsiniz. Türkiye’de hizmet veren freelancer iş sitelerinin başında Uzmankirala yer alır. Uzun yıllardan beri hizmet veren site komisyon usulü ile çalışır. Ancak bu komisyon yalnızca freelancer çalışanlardan kesilir. Freelancer arayanlar ekstra bir ücret ödemez. Freelancer iş ilanları verebileceğiniz sitelerden birisi olan Bionluk’a ücret ödeyerek kaydolursunuz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra verdiğiniz hizmeti açıklayan bir ilan açarsınız. Bu aşamada kendinizi mümkün olduğunca ifade etmeniz ve yaptığınız işleri örneklendirmeniz potansiyel müşteri sayınızı artırır. Bir proje aldığınızda kazanacağınız tutar havuzda bekler, siz işi teslim ettikten sonra hesabınıza geçer.

R10 bir webmaster sitesi olmakla beraber freelancer iş bulabileceğiniz en aktif alternatiflerden birisidir. Verdiğiniz hizmetle ilgili bir konu açarak iş verenlerin sizi bulmasını bekleyebileceğiniz gibi ilanlara teklif de verebilirsiniz. R10 aldığınız işlerden bir komisyon kesmemekle beraber para alışverişine de karışmaz. Güvenliğinizi kendiniz sağlamalısınız. Türkiye’de çalışanların kullanabileceği sitelerden birisi Sadeceon, değişken komisyon oranlarına sahip bir sitedir. Siteye kaydolduktan sonra ilanınızı açabilir ve iş verenlerin projelerini size vermesini bekleyebilirsiniz. İşi tamamladığınızda para Sadeceon hesabınıza aktarılır. Banka hesabınıza çekim yapmak içinse %10 ile %50 arasında değişen komisyon kesintisi yapılır.
 

Benzer konular

Üst Alt