WebmasterForum da Premium/Sponsor/Reklam Ücretsiz faydalanmak için içeri!

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
161
3
18
Merhaba değerli webmasterforum, üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz, günümüzün şartları, ve özellikle bu salgın sürecinde tüm dünya olduğu gibi ülkemizde zor dönemden geçiyor. Biz wmaster.web.tr yönetimi olarak bizlerde bir nebze de olsa tüm kullanıcılarımıza, her türlü ücretsiz reklam, premium üyelik, sponsor reklamlar, vb çeşitli destekler vermek için buradayız...
Webmaster topluluğuna katkı sağlamak adına sitemizi ücretsiz webmaster platformu haline getireceğiz)
  • Ücretsiz banner reklamları!
  • Ücretsiz premium üyelikler!
  • Ücretsiz sponsor reklamlar!
Ücretsiz reklam alımları için bazı önceliklerimiz olucak! bunlar neler? Forum içerisinde günlük olarak en çok online olan, paylaşımda bulunan, forum dışı bizleri tavsiye eden, ticaret gerçekleştiren vb bunun gibi üyeler arasında önceliklere yer vericez.
Çalışmalara başladık çok yakında tüm detayları ile birlikde sizlere forum üzerinden duyuracağız.
Herşeyin sizler için düşünüldüğünü ve değiştiğini göreceksiniz Çok Yakında! alımlar aktif olucak konu altından reklam hizmeti almak istiyorum, premium üyelik almak istiyorum, sponsor reklam almak istiyorum diyebilirsiniz. :) İyi forumlar dilerim. Saygılarımla...