Smm/Reklam Ortaklıkları Ve İşbirliklerine Açığız

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
161
3
18
Merhaba, toplam 6 ay proje geçmişi, 3 aylık aktiflik, kaliteli ekip tarafından, büyük bir gizlilikle yönetilen ve özel stratejilerle zaman zaman gündeme gelen projemizde güçlü işbirlikleri yapacağımız, gizlilik kurallarımıza saygılı, iş prensiplerine bağlı ve işine başka şeyleri karıştırmayan kişi ve kuruluşlardan işbirliği tekliflerine açığız.

Bu niteliklerin karşılanması;
İnsanlar bu konuda soruyor yada düşünüyorlar, şöyle ki bizim üzerinde çalıştığımız proje bir topluluk projesi, başlaması bizim için zor oldu ve ayrıca devam ettiğimiz her gün daha fazla zorlukla karşılaşmaktayız. Bu zorluklarla beraber, bizim yanımızda desteğimizi gören ve bize destek veren kişilere, kuruluşlara çok değer veriyoruz. Yapacağımız işbirliklerinde, desteğini gördüğümüz herkese özel şeyler sunuyoruz. Her şeyden önce gerçek bir plan ve hedefle bu yola çıktık ve hedeflerimiz ciddiyetsizliği, gizliliğin hiçe sayılmasını ve karışıklıkların sonucunda ulaşılabilecek şeyler değil.

Ne sunuyoruz?;

Ne sunduğumuza gelince, bize destek veren kişi ve kuruluşlara toplam 10 dilde hizmet eden, yabancı sanatçı üyeleri bulunan platformumuzda, adını hedef kitlesine duyurması için elimizden geleni yapıyoruz. Referansları oluyor ve birçok anlamda destekliyoruz.

Ne istiyoruz?;

Bir siteniz mi var? Yeni misiniz? Hizmetlerinizi duyurmak mı istiyorsunuz? Adınızı duyurmak mı istiyorsunuz? Bize ulaşın ve gelin konuşalım, karşılıklı reklam çalışması yapalım, beraber büyüyelim, güçlenelim. Büyük rakipleriniz olabilir fakat büyük rakiplerinizden önce fark oluşturmanız gereken küçük rakiplerinizi geçmelisiniz, bu da ancak birlikle olur.
 
Üst