Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Şili Gezi Notları

Okey oyna

aysuyigiter

Üye
Bayan Üye
25 Şub 2023
48
0
6
ankara
Şili, dünyanın en güzel coğrafyalarından birine sahip olan Güney Amerika ülkelerinden biridir. Şili’de gezilecek pek çok tarihi ve turistik yapıyı bulabilirsiniz. San Cristobal Tepesi, Şili'nin en yüksek noktalarından biridir ve Santiago şehrinden görülebilen harika bir manzaraya sahiptir. Santa Lucia Tepesi, Santiago'nun tarihi merkezinde yer alır ve güzel bahçeleri ve tarihi yapıları ile ziyaretçileri kendine çekmektedir. Torres del Paine Ulusal Parkı, Şili'nin en ünlü milli parklarından biridir ve buzulları, dağları ve gölleri ile harika bir doğal güzellik sunar. Şili seyahat nasıl olacağı konusunda tüm bilgileri Vovidi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Şili ayrıca birçok farklı yapıya ve mimariye sahip bir ülkedir. Sky Costanera, Santiago şehrindeki en yüksek gökdelenlerden biridir ve şehrin muhteşem manzarasına sahiptir. Valle De La Luna, Şili'nin kuzeyinde yer alan Atacama Çölü'nde, muhteşem manzaralar sunan bir yerdir. Paskalya Adası’da Şili'de görmeniz gereken yerler arasındadır. Adada yer alan taştan yapılmış insan heykelleri ile ünlüdür. Bunun yanı sıra, Şili'de yer alan Museo Nacional de Bellas önemli müzelerden biridir ve ziyaretçilerine sanat ve kültürle dolu bir deneyim sunar. Tüm bu notları ve daha fazlasını Şili gezi notları sayfasında Vovidi sitesinde bulabilirsiniz. Şili’de keşfedilecek daha birçok mekan bulunmaktadır. Şili rehberi ve gezilecek yerler için aradığınız her şeyi vovidi.com/sili sayfasından kolayca bulabilirsiniz.
 
Üst Alt