Mersin Rose Butik Konaklama'da 2+1 ve 1+1 günlük uygun fiyat

Okey oyna

nullsix

Üye
24 Eki 2022
406
0
16
adana
Web Site İsmi : Rosebutikkonaklama.com

Site Başlığı : Mersin Rose Butik Konaklama'da 2+1 ve 1+1 günlük uygun fiyat

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2022

Site Tanıtımı : Mersin'in en merkezi yerinde lüks bir konaklama hizmeti almak isterseniz, gönül rahatlığıyla Rose Butik Konaklama ile irtibat kurabilirsiniz. Buradan en avantajlı fiyatlarla birinci sınıf kalitede Mersin günlük konaklama hizmetlerini alma şansı elde edebileceksiniz. Birbirinden konforlu ve geniş odalarda, sıfır eşyalarla konaklama ayrıcalığı burada yaşanabilir.

Mersin günlük ev ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak adına, siz de hemen rosebutikkonaklama.com isimli internet adresine giriş yapın ve buradan firma yetkilileri ile iletişime geçin. Mersin Yenişehir içerisinde yer alan Rose Konaklama, merkezi konumuyla adından sıkça söz ettirmektedir. Gerek alışveriş merkezlerine, gerek sahile, gerekse de toplu taşıma araçlarına çok yakın olan Rose Konaklama, büyük beğeni topluyor.

Mersin üniversite caddesi otel linkine tıklayarak, Rose Konaklama odalarına göz atabilirsiniz. Odaların her açıdan çekilmiş fotoğrafları site içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Ayrıca oteli en ayrıntılarıyla görebilmeniz adına sizler için detaylı bir video da çekilmiştir. Bu videoyu yine site içerisinde bulabileceksiniz.

Herkese keyifli konaklamalar dileriz.

Telefon numaraları: 0530 845 73 73 - 0530 298 88 73
E-mail adresi: rosebutikkonaklama@gmail.com
Adres: Çiftlikköy - OPET Petrol Arkası 3222. Sokak No:3 Yenişehir/Mersin
 
Üst