Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

İstanbul Gipe Dikim Firmaları

Okey oyna

aysuyigiter

Üye
Bayan Üye
25 Şub 2023
361
1
18
ankara
Kroşeta, iğne ve örgü ipliği kullanılarak yapılan bir tür el işi tekniğidir. Kroşeta tekniği ile farklı örgü modelleri, takılar, aksesuarlar, örgü giyim eşyaları gibi birçok farklı ürün yapılabilir. Kroşeta firmaları İstanbul ilinde hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Süs dikişi, giysi, perde, yastık, masa örtüsü gibi tekstil ürünlerinin üzerine dekoratif amaçlı işlenen bir tür dikiş tekniğidir. Süs dikişi, nakış, aplike, keçe, patchwork, dantel gibi farklı tekniklerle yapılabilmektedir. İstanbul süs dikişi hizmetinden yararlanmak için sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Nervür modelleri, özellikle perdelerde kullanılan dekoratif bir dikiş tekniğidir. Bu teknikte, perde kumaşının kenarlarına dikilen ince bir bant, perdeye düzgün bir şekil verir ve aynı zamanda dekoratif bir görünüm sağlar. Gipe dikim, özellikle kadın giyiminde kullanılan bir terimdir. Bu terim, genellikle etek veya elbise gibi giysilerde, dikiş paylarının iç kısımlarında kullanılan özel bir dikim tekniğini ifade eder. Gipe dikim sayesinde, giysinin iç kısmında düzgün bir görünüm elde edilir ve dikiş payları daha sağlam hale gelir. İstanbul gipe dikim firmaları ve tüm merak ettikleriniz için teknikkroseta.com sitesine ulaşabilirsiniz.
 
Üst Alt