Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
161
3
18
Değerli Www.wmaster.Web.TR ziyaretçileri ve kullanıcıları hoşgeldiniz.

Merhaba Arkadaşlar: Bizlere Destek Olun! başlıklı makalemiz'de sizlerden bize ücret ödeyin demiyoruz tam tersine gördügünüz gibi ticaret ve genel alanlarımızda herşey zaten ücretsiz olarak sizlere sunulmuş. bunun için kayıt olmanız yeterli.
İstiyoruzki çıktığımız bu yolda sizlerde bizlerin yanında olun ve bizlere destek verin. onca emek verdigimiz bu yolda sizlerinde birşeyler katmasını umuyoruz.
Bunlar çok değerli paylaşımlarınız arkadaşlar.
Görüyoruzki pek çok kullanıcımız kayıt olduktan sonra (site tanıtım) alanlarına yönelip kendi web site adresinin tanıtım konusu'nu açarak wmaster.web.tr adresi terk ediyor bu durum bizler için gelçekten çok üzücü.

Not: Durum böle olunca bizlere tek çare /SİTE TANITIM/ bölümünü tamamen kaldırmak düşüyor. bunların olmaması için lütfen ilgili oldugunuz bölümlerdeki kategorilere destekde bulunun arkadaşlar.

Buradaki arkadaşlarımızın fikirleri foruma katkı vermeleri bizim açımızdan gerçekten önem teşkil ediyor, çünkü biz ne kadar gelişirsek gelişelim üyeleri yani sizleri tutamazsak bir önemi olmaz.

Her türlü sorununuza açtığınız (YARDIM) başlık forumlarından taleplerine kadar tek tek cevap verip ilgileneceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Hem teknik açıdan hemde eğlenceli vakit geçirmek adına gerçekten doğru adrese geldiğinize şahit olacaksınız.

Genel anlamda kategorileri incelerseniz şayet dediğimi çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Bizler her zaman her an iç içe olmayı hedefliyoruz ne kadar büyürsek büyüyelim gelecek olan yöneticiler bizler buna kesinlikle ve kesinlikle sonuna kadar dikkat edeceğiz.

Bizlere forumda gördüğünüz eksiklikleri görsel olsun içerik olsun veya başka bir konuda olsun fikirlerinizi gerçekten almak ve bu anlamda kendimizi geliştirmek isteriz wmaster.web.tr
Okuduğunuz için Teşekkür ederiz.... İyi Forumlar!
 
Üst