Sigara Bırakma Tedavisi

Okey oyna

benaykt

Üye
25 May 2022
286
4
18
istanbul
Site Adı: Megalife Terapi
Site Adresi: Megalifeterapi.com
Site Konusu: Sigara bırakma merkezi

Biorezonans sigara bırakma tedavisi için hoş geldiniz. Sigara, içeriğinde pek çok zararlı maddeyi barındırır. Vücuda bu denli zarar veren maddeleri bırakmak istediğiniz takdirde size oldukça faydası olacaktır. Bırakılan ilk zamanlarda vücutta belirgin değişiklikler meydana gelir.

Tansiyon ve nabız normale dönmeye başlar. Oksijenin kandaki oranı artar ve kan dolaşımı uygun düzeye gelir. İlk bir gün içerisinde kalp krizi riski azalır, iki gün içerisinde ise sinir uçları yenilenmeye başlar. İlk aylar içerisinde akciğer %30 oranla kendini yeniler. 10. aya girildiğinde akciğer temizlenir, bitkinlik ve öksürük geçer, nefes darlığı azalır. 5 yıl olduğunda ise akciğer kanserinden ölme riski yarı yarıya azalır. 15 yıla ulaşıldığında vücut kendini tamamen yeniler ve sigara içilmemiş duruma getirir.

logo_son_mega.png


Biorezonans Sigara Bırakma Tedavisi

Hemen biorezonans sigara bırakma tedaviis için megalifeterapi.com adresine giriş yapabilirsiniz. Sigarayı bırakmak için kendinize bir yol oluşturun. İleri düzey bağımlı olduğunuzu düşünüyorsanız profesyonel yardım almaktan çekinmeyin. Devletin size sunduğu seçenekleri kullanın. Alo 171 sigara bırakma hattını arayabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde ise hekiminize başvurabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz…

https://www.megalifeterapi.com/
 
Son düzenleme:

Benzer konular

Üst