Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Opencart Nedir?

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
155
3
18

Opencart Nedir?​

Opencart 2005 yılında faaliyetlerine başlayan ve 2006 yılında ilk sürümü yayınlanan açık kaynak kodlu bir e-ticaret alt yapısıdır. MYSQL veritabanı kullanılan bu e-ticaret alt yapısı PHP tabanlı olarak tasarlanmıştır ve Opencart’ta HTML bileşenlerinin kullanıldığı bilinmektedir. Opencart, işini internet ortamına taşımak ve e-ticaret sitesi kurmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş PHP tabanlı, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir e-ticaret sistemidir. Sadece e-ticaret sitesi amacıyla yaratılan Opencart içerik yönetim sistemi ile kendi e-ticaret sitenizi çok kolay ve hızlı bir şekilde kurabilir ve kargo takibi, ödeme yöntemleri gibi işlemleri çok basit bir şekilde entegre edebilirsiniz.
İşinizi internet ortamına taşımak ve binlerce internet kullanıcısına ulaşmak için artık herhangi bir kod bilgisine veya yazılım uzmanlığına gerek yok. Opencart ile hızlı ve çabuk bir şekilde e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Günümüzde yaklaşık 400.000 web sitesi Opencart sistemini kullanmaktadır.
 
Benzer konular Forum Tarih
C Opencart Kurulum & Entegrasyon 0 405

Benzer konular

Üst Alt